Jelenia Góra Logo

KPN zaprasza 17 czerwca na wycieczkę z kijkami po Cieplicach

Zapraszamy mieszkańców Jeleniej Góry w dniu 17.06.2023 r. (sobota) na „Wycieczkę dla seniorów i ich rodzin” z trenerem Nordic Walking oraz pracownikiem Karkonoskiego Parku Narodowego.

Tym razem powędrujemy uzdrowiskową częścią Jeleniej Góry, czyli po Cieplicach, gdzie poznamy zakamarki Parku Zdrojowego, Parku Norweskiego i Dąbrówki.

Czas trwania całej wycieczki to około 3 godziny, poprowadzi ją doświadczona trenerka Nordic Walking. Na czas zajęć każdy z uczestników otrzyma komplet kijków.

Zbiórka o godzinie 10.00 na parkingu przy Placu Kombatantów w Jeleniej Górze – Cieplicach (przy restauracji Grande Roma).Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego konieczne są zapisy telefoniczne. Kontakt: Żaklina Antczak-Raj, tel. 607 177 637.

Zachęcamy seniorów wraz z rodzinami do aktywnego poznawania ciekawych przyrodniczo zakątków Jeleniej Góry, które odwiedzimy podczas wędrówki z kijkami nordic walking. Wycieczka realizowana jest w ramach projektu „Żyj, mieszkaj, pracuj w Jeleniej Górze!”, dofinansowanego ze środków Mechanizmu Finansowego EOG 2014-2021 w programie „Rozwój Lokalny”.

A poniżej kilka zdjęć z poprzedniej wspólnej wędrówki.


pl_PLPolski