Jelenia Góra Logo

KPN zaprasza na wycieczkę dla seniorów i ich rodzin z trenerem Nordic Walking

W ramach projektu „Żyj, mieszkaj, pracuj w Jeleniej Górze!” dofinansowanego ze środków Mechanizmu Finansowego EOG 2014-2021 w programie „Rozwój Lokalny”, Karkonoski Park Narodowy organizuje 30 sierpnia (wtorek) pierwszą z wycieczek z trenerem Nordic Walking oraz pracownikiem Karkonoskiego Parku Narodowego, pt.: „Wycieczki dla seniorów i ich rodzin”.

Zapraszamy seniorów wraz z rodzinami do aktywnego poznawania ciekawych przyrodniczo zakątków Jeleniej Góry, a dokładniej położonych w okolicach Jagniątkowa karkonoskich lasów. Na wycieczce można będzie poznać technikę wędrówek z kijami wraz z ćwiczeniami qigong uprawianymi z myślą o korzyściach zdrowotnych, które stanowią formę profilaktyki, pomocną w utrzymaniu dobrego samopoczucia i sił żywotnych. Wędrówka pozwoli aktywnie spędzić czas na świeżym powietrzu, zaczerpnąć energii, ciekawostek przyrodniczych, co z pewnością pozytywnie wpłynie na kondycję fizyczną i psychiczną każdego z uczestników.

Czas trwania całej wycieczki to około 3 godziny, poprowadzi ją doświadczona trenerka. Na czas zajęć każdy z uczestników otrzyma komplet kijków.

Zbiórka o godzinie 10.00 w Karkonoskim Banku Genów ul. Myśliwska 9a, 58-570 Jelenia Góra – Jagniątków. Liczba miejsc ograniczona, dlatego konieczne są zapisy telefoniczne. Kontakt: Żaklina Antczak-Raj tel. 607 177 637

W ramach projektu „Żyj,… – Karkonoski Park Narodowy | Facebook


pl_PLPolski